Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 
ANKET
 
Belediye Başkanımızın Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz ?
Oylamaya Katıl
 
HAVA DURUMU
 
ÇEKEREK
Array
Array
 
PİYASALAR
 
  IMKB 111456
  USD 4,0454
  EURO 4,9783
  ALTIN 174,733
 
İSTATİSTİKLER
 
 Aktif Kullanıcı:  6 Kişi
 Bugün Gelen:  67 Kişi
 Genel Toplam:  747594 Kişi
 
HİZMETLERİMİZ
 

İLÇEMİZ MEYDANINDA BULUNAN AİLE ÇAY BAHÇESİNİN PEYZAJ DÜZENLEME ÇALIŞMALARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HİZMET ARAÇLARINA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELEDİYE EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALI SAHA HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇILMIŞTIR

İlçemizde yapımı tamamlanan halı saha halkımızın hizmetine açılmıştır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Çekerek Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor.
Alt yapı bitti,sırada asfalt var.

 
İlçemizin Bahçelievler mahallesi ve Yeniyol mahallesinin tüm cadde ve sokaklarının alt yapı sorunun tamamlandığı ve çalışmalara bahar mevsiminde başlanacaktır. 
İlçemiz Belediyesinin yol çalışmalarına Yeniyol ve Bahçelievler mahallesinin altyapı ve  yol asfaltlama işlerine devam etmektedir. Yol yapımında alt yapı çalışmalarının yapıldığı yollarda belediyenin kendi makineleri ile çalışması vatandaşları mutlu etti. İlçemizin belde belediyelerinden makine ve araç karşılıklı yardımlaştığından dolayı maliyeti düşürdüğü sebeple kendi imkânlarımızı kullanarak çalışmalar yapılmıştır. Belediye Başkanı Duran ÖZKAN “ Alt yapısı olmayan, yolu yapılmaya hiçbir mahalle ve sokak kalmayacaktır “ dedi. ÖZKAN çalışmaları yakından takip ettiği ve vatandaşların belediyeden neler istediğini birebir aracısız kendilerinden dinlediğini söyledi. Çalışma yapılan yere gelen sakinler Belediye Başkanı Duran ÖZKAN’ a Belediyenin maddi durumunun iyi  olmamasına rağmen hizmet ayırımı yapmadan çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

KIZLAR KAYASI VE BOTANİK BAHÇESİ ( ANADOLU EVİ - ŞATO )

Kızlar kayası botanik bahçesinde anadolu evi - halkımızın tabiriyle şato diye bilinen bu yerde insanlarımızın sosyal etkinliklerini biraz daha artırmak amacıyla yeniden tadilat yapılarak en güzel haliyle hizmete sunulmuştur.

 

 

Şato içerisindeki düzenlemeden bir görünüm

Beledeiyemiz Fen ve İmar İşleri Müdürlüğü bünyesinde ve arazi şartlarında kullanılmak için 4x4 arazi pikap araç alınmıştır.

Belediyemize ait modern mezbahane hizmetlerinin devamını sağlamak ve halkımızın hijyenik,sağlıklı ve temiz bir ortamda etlerini yemelerini sağlamak amacıyla ihtiyaç olan et nakil aracı alınmıştır.

İtfaiye hizmetlerinin yetersizliğide göz önünde bulundurularak yurtdışından hibe aracılığıyla kanal açma ve teferruatu çoklu bir araç ihtiyacımız vardı.Bu aracıda halkımızın hizmetine sunduk.

Dere ıslahı

Çevre düzeni ve toplum saglıgı acısından tehlike arzeden derelerin biryerde tolanıp ıslah edilmesi konusundada belediyemiz öncü yatırmlar yapmıstır Bu yatırmlar sayesinde Çekeregimiz Temiz bir çevre ve bulasıcı hastalıkları yaygın olmadıgı temiz güzel bir çehreye kavusmustur.

 


 


Hayvan pazarı

Halkımızın çogu geçimini hayvanclıkla saglamaktadır Bunun içinde çekerek´imize Güzel ve temiz bir Hayvan pazarı kurma projesi hazırladık ve cok şükürki sona erdik ve si zhalkımızın hizmetine sundu.

 


 

 


Kanalizasyon çalışması

2) Bahçelievler mahallesi Kanalizasyon işleri %90 oranın da bitirilmiş bu amaçla iki yıl içerisinde Belediyemiz kendi imkanları ile 16000 adet 30 luk büz üretim tesislerinde üretimi yapılmış ve döşemesi tamamlanmıştır.Yaklaşık Maliyeti : 300.000.00 YTL
   


Mezbahane

Halkımızın çogu geçimini hayvanclıkla saglamaktadır Bunun içinde çekeregimize Güzel ve temiz bir Hayvan pazarı kurma projesi hazırladık ve cok şükürki sona erdik ve si zhalkımızın hizmetine sunduk.

 


Yol çalışmaları

  


Avrupa birliği eğitim projesi

Avrupa birligi eğitim projesi kapsamında örencilerimize kurs binası ihtiyacına istinaden eski belediye binamızı yeniden yapılandırıp moderın bır kusrluk haline getirip hizmete actıK.
 
 


 
 

 


Önceki Sayfaya Dön
 
Anasayfaya Dön
belediye@cekerek.bel.tr 2018 © Çekerek Belediyesi - Her hakkı saklıdır.